Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

palestine

Google kritikohet për heqjen e Palestinës nga harta (Foto)

"Ky veprim është projektuar edhe për të falsifikuar historinë, gjeografinë, si dhe të drejtën e popullit palestinez për atdheun e tyre, dhe një...

Sulm me armë në një market në Tel Aviv, tre të vdekur dhe disa të plagosur

Dy persona të armatosur dhe të veshur si ultra-ortodoksë kanë hapur zjarr në një market të Tel Avivit në Izrael duke varë tre persona...

Palestina si Kosova, kritika Eurovision për ndalimin e flamurit

Zyrtari i lartë palestinez Saeb Erekat kërkoi nga organizatorët e Eurovision-it që t'i kërkojnë falje Palestinë pasi flamuri i vendit të tij u vendos...

Lajmet e fundit