Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

palester

Eneda Tarifa publikon VIDEO nga palestra: Ndihem 10 vite më e re

Këngëtarja Eneda Tarifa është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar. Përpos kësaj këngëtarja gjithnjë tërheq vëmendjen. Vazhdimisht ajo ka treguar se...

Nga kazinotë te palestra, zbuloni qytetet më qejflie në vend, si u shpenzuan 325 milionë euro për argëtim

Tirana nuk është vetëm kryeqytet, por edhe epiqendra e argëtimit dhe çlodhjes në Shqipëri. Edhe për vitin 2017, Tirana mban rekordin...

Shihte vajzën teksa stërvitej, masturbohet në palestër i riu (VIDEO VIRALE +18)

Një i ri nuk është përmbajtur dhe është masturbuar në një palestër. Ngjarja ka ndodhur në Afrikën e Jugut ku një...

TEJET E DHIMBSHME/ Kjo është metoda më e re e krijimit të ‘six pack’

Në një klinikë në qytetin e Bangkok në Tailandë, shumë klientë kërkojnë krijimin e muskujve të barkut më një mënyrë të ndryshme nga palestra...

Në muajin e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi nuk ndal palestrën (FOTO)

Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Me anë të...

Tragjike/ Vdes 20 vjeçari në një PALESTËR në TIRANË (FOTO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në një palestër në zonën e 'Ali Demit' në Tiranë. B. M., 20 vjeç ka humbur...

Bëmë mama të të ngjaj, Aurela Gaçe publikon VIDEO nga palestra me vajzën

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Aurela Gaçe është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj...

Protestat e opozitës, Klevis Balliu ‘nis stërvitjen’, FOTO nga palestra

Një ditë pas protestës së opozitës, e cila u mbajt përpara godinës së Parlamentit ish-deputeti i PD, Klevis Balliu i ka përshëndetur ndryshe ndjekësit e tij...

‘E kam marrë seriozisht’, Çiljeta nis palestrën por ky DETAJ habit  fansat

Këngëtarja e njoshur Çiljeta Xhilaga ka nisur palestrën 4 muaj para se të nisë sezoni veror. Çiljeta ka publikuar një foto...

Eni Çobani merr vendimin drastik: Do futem në…

Juristja Eno Çobani është një ndër personazhet televizivë më të komentuar. Ajo vihet shpesh në qendër të vëmendjes. Eni po ashtu është shumë aktive...

Lajmet e fundit