Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

pal vathi

Aksident në Lezhë, mjeti përplas për vdekje këmbësorin (EMRI)

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Milot, në vendin e quajtur Rrilë. Mësohet se një mjet ka humbur kontrollin dhe...

Lajmet e fundit