Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Mar
24 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

pakoja

Rama njofton “pakon” e dytë të ndihmës, ja kategoritë që do të përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë se punimet për pakon e dytë për personat në nevojë kanë filluar. Sipas Ramës në fokus janë...

Pakoja 8 miliardë lekë e Qeverisë, Berisha nuk e konsideron: Pilulë elektorale, efekt minimal për pensionistët dhe rrogëtarët

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk e konsideron pakon e madhe të ndihmës që ka njoftuar dje Edi Rama. Sipas tij, 8 miliardë lekët që do...

Lajmet e fundit