Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

pakistan

Gjendet e vrarë në rrethana misterioze vajza e ish-ambasadorit të Pakistanit, çfarë ndodhi me 27-vjeçaren pasi doli nga shtëpia

Vajza e ish-ambasadorit të Pakistanit në Korenë e Jugut, Noor Mukadam u gjet e vrarë në një shtëpi në kryeqytetin Islamabad. 27-vjeçarja kishte humbur kontaktet...

Habit kryeministri pakestinez: Fajin e kanë gratë, përdhunimet po ndodhin se ato zhvishen, meshkujt nuk janë robotë

Kryeministri pakestinez, Imran Khan ka nxitur mjaft debat në publik, pasi edhe njëherë ka fajësuar gratë dhe mënyrën se si ato vishen si shkaku...

‘Të punojnë me pagë minimale, ose zëvendësohen me pakistanezë’, Shehaj sulmon Ramën: Deklaratë përçmuese për shqiptarët! Ai s’do njerëz që flasin, por skllevër

Kandidati i PD për Qarkun Tiranë, Agron Shehaj reagon pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, sipas të cilit shqiptarët duhet të punojnë me paga...

Pakistani teston me sukses raketën balistike me kapacitete bërthamore (PAMJE)

Ushtria e Pakistanit ditën e djeshme ka testuar me sukses raketën balistike me kapacitete bërthamore, “Shaheen-1A”. Kjo raketë ka rreze veprimi prej 900 kilometrave. Departamenti...

Shkëmbi masiv bie dhe zë poshtë mjetin, humbin jetën 3 pasagjerët, shpëton mrekullisht shoferi (FOTO)

Një shofer në Pakistan i ka shpëtuar vdekjes pasi një shkëmb masiv rrëshkiti, duke zënë poshtë mjetin me të cilin po udhëtonte Daily Mail raporton...

Shqiptari humbi jetën nga koronavirusi, por vepra e tij e bamirësisë lumturon mijëra njerëz

Me paratë që kishte fituarnga puna në Gjermani, shqiptari nga Kosova Myshyr Shabani vendosi që të bëjë bamirësi në Pakistan, duke hapur një pus...

MREKULLI/ Nxirret e gjallë FOSHNJA nga rrënojat e avionit në Pakistan, përplasje mes autoriteteve dhe familjarëve për fatin e pasagjerëve të tjerë (VIDEO)

Dukej se nga rrëzimi i avionit me 107 pasagjerë në Pakistan nuk do të nxirrej asnjë person i gjallë, por mrekullia ka ndodhur. ...

U rrëzua avioni me 107 persona në bord, publikohen pamjet

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e djeshme në Pakistan, ku një avion me 107 persona është rrëzuar. Mediat e huaja...

Tragjedi në Pakistan, rrëzohet avioni me 107 persona në bord, asnjë i mbijetuar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Pakistan ku një avion me 107 persona është rrëzuar. Fatkeqësisht raportohet se të gjithë personat...

Rrëzohet avioni me 107 persona në bord

Një avion me 107 persona në bord është përplasur.  Avioni raportohet të jetë i ‘Pakistan International Airlines’ dhe është rrëzuar në...

Lajmet e fundit