Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

paketa antishpifje

Bushati flet për paketën e Ramës: Shashkë e hedhur në mjedis, shpifja është e dënueshme

Analisti andi bushati ka reaguar për paketën Antishpifje të propozuar nga kryeministri Edi Rama. I ftuar në emisionin “Të pa ekspozuarit”,...

Analisti flet për paketën Antishpifje: Targeti i Ramës është…

Analisti Arjan Vasjari ka folur për paketën Antishpifje të propozuar nga kryeministri Edi Rama. Teksa ndodhet  i ftuar në emisionin “Real...

Bylykbashi publikon rezolutën: Ndërkombëtarët kundër paketës Antishpifje

Qe ne vitin 2014, qeveria e Edi Rames vazhdon te shkele rekomandimet e Keshillit te Europes dhe OSBE. Perkundrazi, jo vetem e ka...

Boçi – Ramës: S’ke lënë fjalor gjenital pa përdorur, bëje fondit të edukohesh vetë

Por mos harro edukimi i vërtetë nis kur ti të largohesh nga aty ku shet mend e çedukon.

Nxehet keq Paloka me Ramën: Legen, dikush do të të kafshojë në qafë

Nje dite dikush nga ky popull qe tenton ta dhunosh, poshterosh e nenshtrosh, do te te kafshoj ne qafe...

Paketa antishpifje, Mustafaj: Tentativë e Ramës për të kontrolluar mediat

Ish ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj e quan “tentativë autoritariste për të vendosur kontrollin mbi mediat” deklaratën e kryeministrit Edi Rama për një paketë...

Lajmet e fundit