Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

paketa antikrize

Ministrja Ibrahimaj: Këtë vit kemi patur perfomancën më të mirë ekonomike, indeksim 6% për pensionet

Ministrja e  Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj, deklaroi sot se vendi ynë ka patur performancën më të mirë ekonomike, pavarësisht krizës dhe  rritjes së...

Paketa e re antikrizë, qeveria do shpërndajë 120 milionë dollarë

  Ndërsa Qeveria përmend prej disa muajsh Paketën e Rezistencës Sociale ndaj Pasojave të Krizës, për herë të parë është zbardhur edhe shuma që Qeveria...


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare