Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
2.6kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
36 °
Mër
29 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Pajtimi

VIDEO/ “Dhe ti je “llapit” këtu me Sarën”, debat i ashpër mes Antonelës dhe Pajtimit: Po ik se..

Një debat i ashpër është zhvilluar në shtëpinë e BBV mes banorëve. Në debat është përfshirë Antonela, Pajtimi, Sara dhe Einxher. Shkak i debatit është...

Lajmet e fundit