Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

pajtim rrushi

Vrasja e biznesmenit Ruzhdi Hoxha, Apeli lë në burg njërin nga vëllezërit Rrushi, tjetrin e “çon në shtëpi”

Gjykata e Apelit ka vendosur të lerë në fuqi masën “arrest me burg “për Fredi Rrushin dhe “arrest shtëpie”, për Pajtim Rrushin,...

Vrasja e biznesmenit Hoxha, vëllezërit Rrushi kërkojnë lirinë: Nuk kemi lidhje me ngjarjen

Dy vëllezërit Fredi dhe Pajtim Rrushi kanë kërkur në Gjykatën e Apelit lirinë e tyre. Njëri prej vëllezërve, Fredi Rrushi akuzohet për vrasjen e biznesmenit...

Rrëmbimi dhe vrasja e vrasja e biznesmenit Ruzhdi Hoxha, Gjykata e Tiranës lë në burg dy vëllezërit Rrushi

Gjykata e Tiranë lë në burg dy vëllezërit Ferdinant (Fredi) dhe Pajtim Rrushi. Të dy këta persona akuzohen se kanë rrëmbyer dhe më pas...

Biznesmeni u gjet i vrarë e i mbuluar me zhavorr në Dajt, flet bariu i zonës: Erë e keqe, korbat vinin rrotull…

Tre ditë më parë në zonën e Qafë-Mollës në Dajt u gjet i pajetë biznesmeni Ruzhdi Hoxha, i cili ishte vrarë dhe më pas...

Vëllai i Fredi Rrushit mohon të ketë gisht në vrasje, hetuesit i nxjerrin pamjet dhe qelizat telefonike: Ka qenë në Dajt me biznesmenin Hoxha

Pajtim Rrushi, i arrestuar nga Policia si bashkëpunëtor në rrëmbimin dhe vrasjen e biznesmenit Ruzhdi Hoxha, bashkë me vëllain e tij Ferdinant (Fredi) Rrushi,...

Lajmet e fundit