Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

pajtim lutaj

SHPËRTHIMI i Doktor PAJTIM LUTAJ: Mjekët e rinj refuzojnë specializimin, shkak të pafytyrët, dallkaukët e turkoshakët (ARSYET)

Në një alarm të gjatë, që e ka quajtur “SOS”, doktor Pajtim Lutaj akuzon njerëzit që hartuan politikat e zbatuara nga qeveria për shëndetësinë...

DOKTORI rebelohet ndaj kolegëve të task-forcës për Covid-19 dhe politikanëve: Gjithologë që bëjnë selfie dhe mbyllin sytë para turmave që mbjellin virusin…(E PLOTË NË...

Doktori Pajtim Lutaj ka reaguar ashpër ndaj lehtësimit të masave të fundjavës së kaluar, kur turma njerëzish vërshuan nëpër rrugë çka sipas doktorit hedh...

Lajmet e fundit