Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

pajtim aga

Të arrestuarit e drogës “çokollatë”, mes tyre një femër dhe vëllai i shefit të qarkullimit lihen në burg, gjykata jep vendimet

Gjykata ka dhënë sot vendimin për 7 të akuzuarit në trafikim droge, duke i lënë në arrest me burg. Mes të...

Lajmet e fundit