Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

pajkti irlandez

Kongresmenia Pelosi: SHBA nuk bën marrëveshje me Britaninë nëse preket pakti irlandez

Marrëveshja tregtare mes SHBA dhe Britanisë së Madhe nuk do të përfshihet për diskutim në Kongres, nëse Brexiti minon të ashtuquajturën Marrëveshja e të...

Lajmet e fundit