Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

pajisjet teknologjike makine

7 pajisje që nuk duhet të mungojnë në makinën tuaj

Automjetet gjithmonë e më shumë po modernizohen duke e bërë drejtimin e tyre tepër të lehtë dhe të sigurtë falë edhe teknologjisë që gjentet...

Lajmet e fundit