Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

pajisjet mjekesore

‘Të abuzosh me tenderat është krim’, denoncimi i PD: Qeveria përdori epideminë për të fshehur paratë që ka shpenzuar për pajisjet mjekësore, SPAK të...

Partia Demokratike ka vijuar me akuzat ndaj qeverisë në lidhje me tenderat që ‘korruptivë’ dhe aspak transparentë që janë dhënë në këtë kohë. ...

Lajmet e fundit