Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

pajisje

Spiunazh apo aktivitet kriminal? Artan Hoxha nxjerr pamjet e pajisjes misterioze në Sazan, çfarë dyshon policia

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamjet e një pajisje misterioze që është gjetur në jug të vendit ditët e fundit. Hoxha tha se paisja...

Magazina plot me pajisje për kriptomonedhat, Policia shpall në kërkim pronarin në Shkodër dhe prangos bashkëpunëtorin

Një 21 vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Shkodrës, pasi në një magazinë në pronësi të tij janë kapur 16 pajisje elektronike...

ALARM NË JUG të vendit: 10 anije shqiptare dhe të NATO-s rrethojnë PAJISJEN MISTERIOZE që ngriti në këmbë Shërbimet SEKRETE (Çfarë dyshohet)

Dhjetë anije të forcave të NATO-s dhe ato shqiptare kanë rrethuar vendin ku është zbuluar një pajisje e dyshimtë në gjirin e Karaburunit. Eksperti i...

Operacion i madh i Policisë Kriminale në Shijak, goditen dy “ferma kriptovalutash” me vlerë 1 milion euro, sekuestrohen qindra pajisje (VIDEO)

Dy "ferma" për prodhimin e kriptovalutave janë goditur nga Policia Kriminale në zonën e Shijakut. Janë arrestuar 3 persona dhe janë shpallur në kërkim...

Yuri Kim reagon për zjarret në vend: Ekspertët amerikanë u erdhën në ndihmë FA, SHBA solli kostume zjarrfikëse, sëpata dhe lopata

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka reaguar për situatën e zjarreve në vendin tonë, duke  u shprehur se ekspertët amerikanë të shuarjes...

Prokuroria nis zyrtarisht hetimet për aparaturën e çuditshme të zbuluar në valixhen e Izrealitit

Pak orë pas sekuestrimit të një pajisjeje të veçantë në aeroportin e Rinasit që arrin të zbulojë përgjuesit, ka ardhur edhe reagimi i Prokurorisë....

Lajmet e fundit