Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

pajisje speciale

Ditën që prokurorët belgë ikin nga Tirana, Ambasada e SHBA i dhuron SPAK dhe BKH pajisje speciale për hetimet

Ambasada Amerikane në Tiranë i ka dhuruar sot SPAK dhe BKH-së pajisje speciale për hetimet. Lajmin e bën vetë me dije Prokuroria Speciale përmes...

Studionte shtëpitë në Tiranë dhe i hapte me pajisje speciale, prangoset “skifteri” 21 vjeçar, efektivët “pa fjalë” nga ato që i gjejnë në shtëpi...

Një 21 vjeçar është arrestuar nga Policia e kryeqytetit pasi akuzohet për vjedhjen e tetë shtëpive të ndryshme. Referuar njoftimit zyrtar, bëhet me dije...

Lajmet e fundit