Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
2.6kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
36 °
Mër
29 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Pajisje misterioze

ALARM NË JUG të vendit: 10 anije shqiptare dhe të NATO-s rrethojnë PAJISJEN MISTERIOZE që ngriti në këmbë Shërbimet SEKRETE (Çfarë dyshohet)

Dhjetë anije të forcave të NATO-s dhe ato shqiptare kanë rrethuar vendin ku është zbuluar një pajisje e dyshimtë në gjirin e Karaburunit. Eksperti i...

Lajmet e fundit