Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

pajisja

Pajisja misterioze e gjetur në Sazan, Karamuço: Dyshohet se ka lidhje me sindromën e Havanës

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço ka deklaruar se në ishullin e Sazanit janë gjetur disa pajisje, të cilat dyshohet se mund të kenë lidhje...

Pajisja që kthen djersën e njeriut në një karikues, pa lëvizur muskulin

Shkencëtarët kanë krijuar një pajisje e cila mbledh djersën nga maja e gishtit e njeriut për të krijuar energji dhe ju nuk keni nevojë...

Lajmet e fundit