Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

pajisja e re

Krijohet pajisja e re për ata që s’durojnë dot njerëzit!

Kjo është pajisja e re e prodhuar në Indi dhe pritet që të dalë në treg në të gjithë botën.  ...

Lajmet e fundit