Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

pajete

E RËNDË/ I zhdukur prej ditësh, gjendet i pajetë 4-vjeçari

Trupi i një 4-vjeçari është gjetur pa jetë në Belgjikë. Sipas mediave vendase mësohet se 4-vjeçari prej ditësh ishte shpallur i zhdukur nga autoritetet. Dean...

E RËNDË/ Gjendet një person i pajetë në Korçë, dyshimet e para të policisë

Një person rreth 60 vjeç është gjetur i pajetë ditën e sotme në lagjen nr.7 në Korçë. Bëhet me dije se viktima nuk ka shenja dhune,...

E rëndë në Elbasan, gjendet i pajetë një person, ka plagë të shumta në kokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan, ku është gjetur i pajetë një person. Bëhet me dije se personi rreth 67...

Burri kthehet në shtëpi dhe gjen të pajetë gruan në banesë, telefonon me urgjencë policinë

Një grua është gjetur e pajetë në Vushtri, Kosovë në banesë nga burri i saj, i cili ka njoftuar menjëherë policinë. Trupi i pajetë i...

E rëndë, gjendet i pajetë një burrë në “Tregun e Milotit”, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e kësaj të diele në Lezhë, ku një person është gjetur i pajetë në në vendin e...

Babai gjen pajetë 13-vjeçarin shqiptar, policia heton ngjarjen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë, ku është gjetur i pajetë një 13-vjeçar. Bëhet me dije se është gjetur nga...

U gjet e vdekur në tualet, dyshime se bashkëshortja e biznesmenit është vrarë

Shtetasja 45 vjeçare Suela Sula, e cila u gjet e pajetë në tualetin e mobilierisë “Europa” ku ajo rezulton të jetë bashkëpronare, mund të...

Lajmet e fundit