Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

paisje detektimi te lendeve narkotike

Britania e Madhe i dhuron Policisë së Shtetit 3 pajisje për detektimin e lëndëve narkotike, Ardi Veliu: Përdorimi i tyre do sjellë rritjen e...

Forcat Kufitare të Britanisë së Madhe i kanë dhuruar Policisë së Shtetit, 3 pajisje për detektimin e lëndëve narkotike dhe të substancave të tjera...

Lajmet e fundit