Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

paisja pergjuese

Zbulohet se kush është politikani shqiptar që punësoi izraelitin me “pajisjen e dyshimtë” dhe sa e pagoi

Ardhja e izraelitit Yoram Frig në Shqipëri dhe ndalimi i paisjes së dyshimtë, bëri bujë në media, ndërsa autoritetet kombëtare u vunë në lëvizje....

Lajmet e fundit