Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

paguhem

Olsi Bylyku e pranon hapur: Paguhem më pak se Besi dhe Erioni

Olsi Bylyku është kthyer në një nga personazhet më të njohur të ekranit. Prej muajsh bashkë me Bes Kallakun dhe Erion Isain ata shoqërojnë...

Lajmet e fundit