Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

paguajne taksen

Paguan taksën 100%, futen në Kosovë 2 kamionë nga Serbia e Bosnja

Të mërkurën e javës së kaluar qeveria e Kosovës mori vendimin për të vendosur taksën 100% për mallrat nga Serbia dhe Bosnje Hercegovina. ...

Lajmet e fundit