Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

TAG

paga minimale

Qeveria rriti pagën minimale, Drejtoria e Tatimeve jep njoftimin e Rëndësishëm: Si do të jetë paga bruto

Këshilli i Ministrave ka miratuar tashmë vendimin për rritjen e pagës minimale në shkallë vendi që tanimë do të jetë 26,000 lekë. ...

Qeveria rrit pagën minimale (Vendimi)

Qeveria ka vendosur të rrisë pagën minimale mujore në shkallë vendi, duke e çuar në 26 mijë lekë të reja. Pragu...

Paga minimale, qeveria miraton rritjen në 24,000 lekë, cilat janë efektet (Vendimi)

Të vetëpunësaurit si shitës ambulantë duhet të deklarojnë kontribut minimal mujor prej 5,1250 lekë, nga të cilat 3,488 për sigurimin shoqëror dhe 1,632 për...

Rritet paga minimale në Shqipëri, ja kur pritet të ndryshojë

Pagat minimale do të rritet nga 22 mijë në 24 mijë lekë dhe vendimi pritet të merret nga Këshilli i Ministrave këtë javë. ...

15 dollarë në orë është paga minimale në këtë shtet

Paga minimale në Kaliforni tashmë do të jetë më e larta nga të gjitha shtetet e tjera, pasi politikanët kanë arritur në një marrëveshje....


Lajmet e fundit