Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

padova

Drogë në “airbag-un” e makinës, arrestohen dy shqiptarë në Itali, iu sekuestrohet armë dhe kokainë (VIDEO)

Poicia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë përkatësisht 35 vjeç dhe 28 vjeç, të cilët u kapën me rreth 20 kg kokainë nga...

Kryebashkiaku vetëvaret në tualetin e shtëpisë, e gjen e ëma

Kryebashkiaku i Casale di Scodosia, një qytet i vogël në provincën e Padova, Stefano Farinazzo është gjetur i vdekur. Ngjarja ka...

Lajmet e fundit