Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

padi

Lista e komisionerëve në KZAZ, Kolegji Zgjedhor short për padinë e PD dhe LSI

Kolegji Zgjedhor ka hedhur short për padinë e PD dhe LSI kundër KQZ-së. Trupa gjykuese për këtë padi do të kryesohet nga...

Grabitja në Rinas, vajza e Admir Muratajt padi ndaj Policisë së Shtetit

Vajza e Admir Muratajt, i cili mbeti i vrarë më 9 prill gjatë grabitjes së Rinasit ka ngritur padi penale ndaj Policisë së Shtetit....

‘Lleshaj një mbetje e komunizmit’, Bardhi padi ndaj ministrit: Duhet t’i thoni që…

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka dorëzuar sot një tjetër padi kundër Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Policisë për përdorimin e...

‘Spiun i Sigurimit’, gjykata Administrative pranon padinë e Bujar Sheshit për Autoritetin e Dosjeve

Gjykata Administrative pranon padinë e Bujar Sheshit. Ghyqtari vendosi te pranoje padinë e ngritur nga prokurori Bujar Sheshi ndaj Autoritetit të...

Gjykata e dënoi për shpifje, reagon ashpër Luçiano Boçi: Lindita të shkojë të krihet nja dy herë… (E PLOTË)

Reagon ashpër ish-deputeti i PD Luçiano Boçi pas vendimit të gjykatës që e shpalli fajtor për shpifje e fyerje ndaj ish-ministres së Arsimit Lindita...

Veliaj padit Bashën e Tabakun, reagon PD: Roli prej budallai nuk e shpëton dot kryetarin e Bashkisë

PD i është përgjigjur menjëherë padisë së kryebashkiakut Erion Velaij për kryedemokratin Lulzim Basha dhe deputeten Jorida Tabaku. Zëdhënësja e PD-së...

Paditi Braçen për shpifje, Duka: Dëgjova kryeministrin për këtë…

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka folur për për padinë që ka depozituar ndaj deputeti socialist Erion Braçe. ...

Dako PADI ndaj Vokshit: Një zonjë e papërmbajtur në injorancën e saj ekstremiste

Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako i është përgjigjur akuzave të deputetes së PD, Albana Vokshi. Dako deklaroi se do të ngrejë...

Lajmet e fundit