Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

pacienti dhunon mjeket

I riu “dru në hashash” dhunon stafin e spitalit psikiatrik në Shkodër, një nga infermierët përfundon në urgjencë, mjekja kërkon ndihmë për roje

Një infermier i spitalit psikiatrik të Shkodrës ka përfunduar në urgjencë, pasi është dhunuar nga një pacient me probleme dhe “dru në hashash”. I...

Lajmet e fundit