Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

pabarazi

Thellohet pabarazia ekonomike e qarqeve, vetëm Tirana shpenzon mbi mesataren kombëtare, nga 4 qarqe më 2014

Diferenca ekonomike ndërmjet Tiranës dhe qarqeve të tjera është thelluar nga viti në vit, duke treguar për një hendek në rritje të pabarazisë ekonomike...

Lajmet e fundit