Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

paa

Agron Duka: PD të analizojë gabimet, ndryshe e ardhmja do jetë e errët! Të bëhen zgjedhje për lidershipin e ri

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka thotë se Partia Demokratike, duhet të analizojë gabimet që nuk e nxorën fituese në zgjedhjet parlamentare të...

“Marr përsipër gabimet, i uroj Ramës fitoren, nuk doja të dorëzonim mandatet, por iu binda Bashës”, Agron DUKA i pari nga opozita që pranon...

Agron Duka, kryetar i PAA-së, është i pari aleat i Lulzim Bashës që pranon rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit dhe uron kryeministrin Edi...

“Janë dy persona që blejnë vota”, paralajmërim i Agron Dukës: PD do të dalë së shpejti me emra

Kreu i Partisë Agrare Ambientalise, Agron Duka foli mbnrëmjen e sotme për rrezikun e vjedhjes së votave në qarkun e Durrësit, ku tha se...

Duka takimi me përfaqësues të ODHIR: PAA jashtë koalicionit, nuk ka asnjë siguri për numrin e votave, Shqipëria vuan nga vjedhja e votave

Kryetari i PAA-së, Agron Duka, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me Përfaqësuesit e OSCE/ODHIR në Shqipëri. Bëhet me dije se në fokus të...

Gon Duka hapje madhështore të fushatës në Shijak, me muzikë dhe fishekzjarre mbledh ‘më shumë’ simpatizantë se Basha (VIDEO)

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron duka ka bërë sot një hapje madhështore të fushatës së tij në Shijak të Durrësit. Në "shtëpinë e...

Zhvillim i rëndësishëm në politikë, Arben Malaj i bashkohet ‘PAA’ së Agron Dukës

Ish-ministri i Financave, eksperti i ekonomisë Arben Malaj ka bashkuar forcat në opozitë me Partinë Agrare Ambientaliste të Agron Dukës. Malaj...

Edhe Duka i gatshëm për zgjedhje të PARAKOHSHME: Po bëhemi gati me një alternativë konkrete

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka thotë se po përgatitet për zgjedhje të parakohshme. Pas një takimi me strukturat e...

Mesazhi i Agron Dukës pak para protestës: S’mbahet pushteti me frike dhe kërcënime, janë shumë pranë humbjes

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i bën thirrje qytetarëve t’i bashkohen protestës që do të mbajë opozita e bashkuar sot në orën...

Kriza politike, Duka: Edhe nëse nuk arrijmë gjë, s’bëjmë keq që takojmë Metën

Të martën, kreu i shtetit Ilir Meta do të presë në një takim pesë partitë e grupimit të djathtë të qendrës. Kreu i njërës...

Agron Duka i gatshëm të garojë për Bashkinë e Durrësit: Nëse gjykohet se do ketë efekte pozitive…

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka është shprehur i gatshëm të kandidojë për kryetar Bashkie në Qytetin e Durrësit. Duka...

Lajmet e fundit