Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

pa stres

SPIUN SI DEKORATË!

Nga Edi Oga, ekskluzivisht për Newsbomb.al Tentativa për të damkosur si bashkëpunëtor të sigurimit të shtetit ish-presidentin I.M., duket të jetë preludi i një lufte...

KUR DO ÇOHESH, O SHQIPTAR?

Nga Edi Oga, ekskluzivisht për Newsbomb.al Buka u rrit me 10 lekë! Buka “masive” dhe sigurisht, edhe buka “speciale”! Asnjë protestë, asnjë reagim, as “masiv”, as “special”. Mos...

SI “KODRAVIÇ PAS BREGOVIÇ”!

Nga Edi Oga, ekskluzivisht për Newsbomb.al Pyjet e Shqipërisë po digjen, por vëmendja e opinionit publik këto ditë është tërësisht e përfshirë nga një tjetër...

VAMPIRET E KOMBIT !

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Në raste festash kombëtare, sidomos në këto të fundnëntorit, në televizor shfaqen atdhetarët e vërtetë...

T’I HEDHIM QELBËSIRAT !

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Te sheshi, te sheshi, ta hedhim qelbësirën! Ndryshimet më të mëdha shoqërore, kanë ndodhur kur...

16.000 ‘TE VDEKUR’ TE TJERE PER 4 DITE !!!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al A e kujtoni shpesh batutën e famshme të Jovan Bregut tek Pallati 176, “Vdes për...

PEDAGOGU QË NUK MERR LEKË

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Unë njoh një pedagog që nuk ka pranuar kurrë të marrë lekë nga studentët! Një...

VILA E  PËRGJAKUR E ‘MUTMUTIT’!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Shtatori po bën i ngrohtë dhe meqenëse oksigjeni në qytete është bërë gjithnjë e më...

JA ÇFARË PO U BËN FËMIJËVE KORONAVIRUSI!

Ng Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Koronavirusi sot ka fytyrën e ministres së arsimit! Dikur ka pasur fytyrën e kryeministrit, por...

JA KUSH I HUMBET ZGJEDHJET NË 25 PRILL!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al  Edhe 230 ditë na ndajnë nga zgjedhjet e përgjithshme parlamentare! Se kush do t’i fitojë...

Lajmet e fundit