Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

pa drita

Tirana 3 ditë pa drita, cilat janë zonat që do të mbeten pa energji elektrike deri më 31 janar

Disa zona të Tiranës duhet të përgatiten të qëndrojnë për tre ditë më rradhë, duke filluar nga mëngjesi i ditës së sotme, pa energji...

Këto lagje do të mbeten sot pa energji elektrike, OSHEE jep detajet kur normalizohet situata

Luigj Gurakuqi, Emin Matraxhiu Fideri f-1 n/st Kusarth lagjet qe ngelen pa energji jane: Partizani, Dyli, Haxhire orari i stakimit eshte 10:30 deri...

Zjarri djeg kabllot, Gjiri i Lalzit pa drita

OSHEE njofton se një zjarr i rënë në zonën e Hammallajt ka shkaktuar djegien e kabllove elektrike dhe si për pasojë ka mbetur pa...

Durrësi pa drita, ja oraret e ndërprerjes së energjisë elektrike

Qyteti i Durrësit do të ketë nesër ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elekrike ka...

Ndërprerje e energjisë elektrike në shumë zona të vendit për 5 ditët e ardhshme (Oraret)

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka nbërë të ditur oraret e ndërprerjes së energjisë elektrike për katër ditët në vijim në shumë zona...

Lajmet e fundit