Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

pa drita

Ndërprerje energjie në Sarandë dhe Ksamil, qyteti i zhytur në terr

Prej më shumë se 30 minutash, Saranda dhe Ksamili janë zhytur në terr për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike. Mësohet se mungesa e energjisë...

Vizitorët shkojnë te Muzeu Arkeologjik në Tiranë: U skandalizuam, ishte pa drita! Emrat e objekteve ishin me ngjitës, histori nuk kishte fare

Dy vizitorë që kanë shkuar në Muzeun Arkeologjik në Tiranë, shkruajnë se janë skandalizuar nga vizita atje. E gjitha ka nisur keq që në...

Nga SHKODRA në KORÇË e BERAT, njoftohet shkëputja e energjisë elektrike në të gjithë vendin! (ZONAT dhe ORARET)

Prej ditës së nesërme, disa qytete të mëdha në vend do të përballen me ndërprerjen e përkohëshme të energjisë në disa zona. OSHEE bën me...

2 ditë pa drita, OSHEE njofton qytetarët: Këto janë zonat në kryeqytet ku do të ndërpritet energjia elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët se në datat 11 dhe 12 Shtator në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, për...

6 orë pa drita, OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona në Tiranë do të mbeten pa energji

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme në disa zona të kryqytetit do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Sipas njoftimit energjia...

Punime në rrjet, OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa drita

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona në kryeqytet do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, për shkak të rikonstruksionit...

Periferia e Tiranës pa drita, firma e ndërtimit dëmton një nga fiderat e NST të Farkës

Disa zona në periferi të Tiranës janë aktualisht pa drita dhe me gjas do të qëndrojnë dhe për disa orë, pasi një nga kabllot...

Tirana pa drita, OSHEE njofton qytetarët: Nesër në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, për shkak të rikonstruksionit të nënstacionit në...

Po kryhen punime, këto zona në Durrës nesër dhe pasnesër do jenë pa drita për 4 orë

Për shkak të kryerjes së punimeve nga ana e Operatorit të Sistemit të Transmetimit në disa zona në Durrës nesër dhe pasnesër nuk do...

Librazhdi pa drita, digjet nënstacioni elektrik

Qyteti i Librazhdit është pa energji elektrike prej ditës së djeshme për shkak se është djegur nënstacioni elektrik.   Bëhet me...

Lajmet e fundit