Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

oshee

Viti i Ri, OSHEE merr masat: Telefon në shërbim 24 orë për çdo problem

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar se janë marrë të gjitha masat për të mundësuar furnizim me energji elektrike pa ndërprerje...

OSHEE arkëton 59.4 miliardë lekë, humbjet ulen me 6.8%

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën publike të dhënat e muajit nëntor si dhe 11-mujorit në lidhje me arkëtimet dhe nivelin e humbjeve,...

Elektricisti i dhunuar në gjendje të rëndë, policia arreston autorin

Një elektricist i OSHEE është goditur këtë pasdite në fshatin Zvin të Njësisë Administrative Iballë të Pukës. Bajram Hyseni me profesion...

Lajmet e fundit