Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

oshee

OSHEE arkëton 59.4 miliardë lekë, humbjet ulen me 6.8%

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën publike të dhënat e muajit nëntor si dhe 11-mujorit në lidhje me arkëtimet dhe nivelin e humbjeve,...

Elektricisti i dhunuar në gjendje të rëndë, policia arreston autorin

Një elektricist i OSHEE është goditur këtë pasdite në fshatin Zvin të Njësisë Administrative Iballë të Pukës. Bajram Hyseni me profesion...

Lajmet e fundit