Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

oshee

Stuhia godet vendin, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar problematika në...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme, në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje energjie për shkak të punimeve për mirëmbajtjen...

Të hënën pa drita, OSHEE njofton qytetarët: Këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e hënë 15 Nëntor në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak...

Nga Shkodra në Vlorë: 48 të arrestuar për vjedhje energjie, procedohen edhe 3 elektriçistë

48 persona janë arrestuar për vjedhje të energjisë elektrike në disa qytete të vendit. Drejtori i Drejtorisë së Rendit Publik në Policinë e Shtetit, Ylli...

OSHEE emëron në Lezhë një specialist për një drejtori shumë teknike

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në Lezhë do të drejtohet nga një inxhinier. Përshkak të nevojës për të performuar ndryshe dhe...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme më 5 Nëntor në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. Energjia do të stakohet...

Çmimet e “çmendura” të energjisë, vetëm në tetor u blenë rreth 65 milionë euro në treg të lirë

Energjia është kthyer në të mirën më të lakmuar të këtyre ditëve dhe çmimet në bursa kanë prekur nivele rekord teksa u theksua se...

OSHEE njofton qytetarët: Në datat 26-28 Tetor këto zona të Tiranës do të mbeten pa drita

OSHEE ka njoftuar qytetarët se në datatt 26-28 Tetor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës, për shkak të...

Adrian Çela në Komision për krizën energjetike: Deri më datë 1 janar nuk preket tarifa…

Është mbledhur sot Komisioni i Jashtëm, ku po diskutohet për energjinë elektrike. Në këtë mbledhje të Komisionit është folur edhe për ndërtimin e një stacioni...

Lajmet e fundit