Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

oshee

Prej katër ditësh pa drita, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Rikthehet energjia elektrike në Devoll

Për shkak të motit të keq dhe reshjeve të dendura të borës që kanë rënë gjatë këtyre ditëve, bashkia e Devollit prej katër ditësh...

Stuhia e dëborës rrëzon shtyllat e tensionit në Devoll, banorët prej katër ditësh në errësirë

Për shkak të motit të keq dhe reshjeve të dendura të borës që kanë rënë ditëve të fundit, bashkia e Devollit prej katër ditësh...

“Shtëpitë e barit” në vend, Gledis Nano paralajmëron efektivët dhe punonjësit e OSHEE: Kushdo që shpërdoron detyrën do të përballet me ligjin

Kreu i Policisë së Shtetit, Gledis Nano është shprehur se policia të bashkëpunojë me OSHEE për të evidentuar “shtëpitë e barit”. Ndër të tjera ai...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve...

Laçi mbeti pa drita, OSHEE: Linja e OST është rivendosur në punë dhe të gjitha nënstacionet furnizojnë me energji normalisht

OSHEE ka reaguar në lidhje me situatën në Laç, ku disa zona mbrëmjen e djeshme mbetën pa drita. OSHEE sqaron se është stakuar energjia në...

Defekti në linjën Kalimash-Kukës lë pa drita qytetin, OSHEE: Rikthyem energjinë elektrike, situata drejt normalizimit

Rikthehet energjia elektrike në qytetin e Kukësit pas disa orë ndërprerje. Pak më parë OSHEE bëri me dije se energjia në Kukës dhe rrethinat...

Moti i keq me stuhi dhe reshje, fshati në Korçë pa drita prej 5 ditësh, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar problematika në...

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Këto zona do të jenë pa drita nesër

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se nesër do të ketë mungesë energjitike në disa zona në Tiranë. Njoftohet se...

Ndërpreja e energjisë nga moti i keq/ Ardian Çela: Situata drejt përmirësimit, vetëm 12 fidera ende me defekt, në gatishmëri 2200 punonjës

Administratori i OSHEE Adrian Çela ka folur për situatën e krijuar në vend për shkak të motit të keq, i cili prej disa ditësh përfshiu...

Moti i keq godet vendin, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar problematika në...

Lajmet e fundit