Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

oshee

“Nuk i është ndërprerë në asnjë moment energjia”, OSHEE reagon për vetëvrasjen në Librazhd: Keqardhje që përdoret politikisht një fatkeqësi personale

OSHEE ka reaguar pas lajmeve të publikuara se vetëvrasja e një 48-vjeçari ditën e some në Librazhd, kishte ardhur si pasojë e varfërisë ekstreme...

OSSH, 5-mujori i 2022: Humbjet në rrjet zbritën në 21.88%, rekordi ne maj

Reduktimi i nivelit të humbjeve përbën sfidën kryesore të OSHEE Group, e cila përmes mekanizmeve të ndryshëm synon rritjen e standardeve të shërbimit ndaj...

Goditi me sende të forta bashkëfshatarin, Gjykata lë në burg ish-drejtorin e OSHEE-së në Mirditë

Altin Nikolli, ish-drejtori i OSHEE në zonën e Mirditës, është lënë në burg nga Gjykata. Ai u arrestua dy ditë më parë, pasi kishte...

Tirana nesër pa drita në disa zona, OSHEE njofton banorët për oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton banorët e Tiranës për ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona. Shkak janë remontet që do të...

OSHEE njofton qytetarët: Këto zona të Tiranës nesër do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen...

OSHEE njofton qytetarët: Këto zona të Tiranës sot do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se sot në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen...

OSHEE njofton qytetarët: Sot dhe nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se sot dhe nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve...

OSHEE shkon në shtëpinë që vidhte korent në Shkodër, zbulon pajisje për kriptomonedha dhe njofton Policinë (FOTO)

Grupim i OSHEE në Shkodër ka zbuluar një shtëpi që vidhte energji elektrike dhe brenda saj ka konstatuar të lidhura 12 pajisje për prodhimin...

Prej katër ditësh pa drita, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Rikthehet energjia elektrike në Devoll

Për shkak të motit të keq dhe reshjeve të dendura të borës që kanë rënë gjatë këtyre ditëve, bashkia e Devollit prej katër ditësh...

Lajmet e fundit