Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Ornela Çuçi

U largua nga posti i zv.ministres së Turizmit, Çuçi: E kërkova vetë, ky pesëvjeçar ishte eksperiencë e jashtëzakonshme

Pas largimit nga posti i zëvendës-ministres së Turizmit, Ornela Çuçi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, duke u shprehur se një gjë...

Ndryshime në Qeveri, shkarkohet nga detyra zv.ministrja Turizmit

Është shkarkuar nga detyra zëvendësministrja e Mjedisit dhe Turizmit, Ornela Çuçi. Bhët me dije se me propozimin e kryeministrit Edi Rama, Këshilli i Ministrave vendosi...

Çmimet e larta në jug, zv.ministrja: Nuk ju çon njeri me zor, s’jemi në komunizëm…

Zv.Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit Ornela Çuçi në një intervistë ka folur në lidhje me ankesat që kanë qytetarët për çmimet gjatë sezonit turistik. Ajo...

Lajmet e fundit