Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

ornela bregu

‘E bukur si dikur’, Ornela Bregu publikon FOTON e para 10 viteve

Ornela Bregu është ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Së fundmi ajo është zhvendosur paksa nga bota e televizionit pasi...

S’do i njihni këto 3 vajza që sot janë kaq të famshme në Shqipëri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, hera-herës hap arkivat. Sot ajo publikon këtë foto të hershme me stilisten Rezarta Skifteri dhe moderatoren...

I njihni vajzat në foton e hershme? Sot njëra moderatore në Top Channel, tjetra këngëtare e njohur

Një foto e hershme shkrepur në kohën kur dy vajzat ishin shoqe klase. E kemi fjalën për moderatoren e “E diell” në Top Channel...

Lajmet e fundit

Shuhet Arben Shaka

Dita

Standard

Gazeta Shqiptare

Fjala