Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

ornaldo rakipi

I ati u shpall “non grata” nga SHBA, Partia Socialiste merr vendimin për Ornaldo Rakipin

Partia Socialiste ka vendosur që të mos e përjashtojë Ornaldo Rakipin nga Grupi Parlamentar, pavarësisht se babai i tij, Aqif Rakipi, u shpall "non...

PD i akuzon gjatë gjithë kohës, Bujar Leskaj shfaqet i lumtur krah Orlando Rakipit dhe Saimir Hasallës, djalit dhe dhëndrit të Aqif Rakipit

Partia Demokratike prej vitesh ka në qendër të sulmeve të saj jo vetëm Edi Ramën, por edhe ish-deputetin e PS-së, Aqif Rakipin. Akuzat u shtuan...

Rezultate SURPRIZË në Tiranë: Djali i Aqif Rakipit i 30 në listë, i merr vendin Ervin Bushatit i renditur i 3; socialistët i japin...

Tashmë është e mbyllur. KQZ në përditësimin e fundit të rezultateve për votat preferenciale të secilit kandidat, e heq Ervin Bushatin nga lista e...

Lajmet e fundit