Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

orjola pampuri

Deputetja Orjola Pampuri: Sali Berisha të merrte një godinë tjetër, derisa të dilte vendimi i Gjykatës

Deputetja demokrate Orjola Pampuri, është shprehur sot se ish-kryeministri Sali Berisha mund të merrte një godinë tjetër për të ushtruar detyrat e tij, meqë...

PLAS në PD/ Orjola Pampuri del kundër Albana Vokshit: Mandati të ka skaduar prej 8 vitesh! Nuk e miratove kurrë statutin e LDG-së, nuk...

Vendimi i kryedemokratit Lulzim Basha për zgjedhje të reja në Lidhjen Demokratike të Gruas ka futur përçarje në Partinë Demokratike. Pasi kryetarja aktuale e LDG-së,...

Helmimi masiv i qytetarëve në Krujë, deputetja e PD-së e shqetësuar: Kam djalin dhe motrën këtu

Deputetja e Partisë Demokratike në Krujë, Merita Bakiu, ka bërë me dije se mes 370 të helmuarëve ndodhen dhe djali, motra dhe pjestarrë të...

Deputetja e opozitës thirrje studentëve dhe qytetarëve nga Kuvendi: Vaksinohuni, vaksinohuni, vaksinohuni!

Deputetja e opozitës Orjola Pampuri ka bërë thirrje nga Kuvendi studentëve dhe qytetarëve që ta vaksinohen. Ajo është shprehur se opozita ka qenë gjithmonë pro...

‘Paranojat e Edi Ramës përballë humbjes së zgjedhjeve’, Pampuri tregon ku dështoi kryeministri në qeverisjen e 8 viteve

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Orjola Pampuri me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar sipas saj se ku ka dështuar kryeministri Rama...

Shpenzimet luksoze të ministres Gjonaj, reagon ish deputetja: Ndrikullat e Ramës kanë standart tjetër, janë të babëzitura

Ish deputetja e PD, Orjola Pampuri ka reaguar mbi shpenzimet e kryera nga Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Me anë të...

Asnjë debat teelviziv me opozitën, ish-deputetja e PD i përgjigjet Ramës: Ka të drejtë për një gjë…

Ish-deputetja e PD, Orjola Pampuri i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili një ditë më parë i porositi të gjithë deputetët dhe ministrat...

Djegia e mandateve, Pampuri: Rama nuk është më kryeministri i këtij vendi, ai Parlament nuk na përfaqëson

Deputetja e Partisë Demokratike Orjola Pampuri ka mbështetur vendimin e marrë nga opozita për  djegien e mandateve. Ajo ka lëshuar disa...

Deputetja e PD sulmon Spiropalin: Detyruat Xhisielën të mohojë veten, të njëjtë gjë po bëni me 13-vjeçaren nga Kavaja

Deputetja e Partisë Demokratike Orjola Pampuri ka reaguar pas propagandës qeveritare që është bërë me fatkeqësinë e vajzës  së përdhunuar në  Kavajë. ...

Përdhunimi i 13- vjeçares, reagon deputetja e Kavajës: S’mund të kalojë në heshtje

Deputetja e PD në Kavajë , Orjola Pampuri ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kavajë, ku një vajzë e mitur u...

Lajmet e fundit