Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

oriola marashi

Gjysmë zhveshur dhe “flakë nga turpi”, Oriola Marashi pozon topless mbi mur

Oriola Marashi është një prej modeleve që komentohet gjithmonë si për jetën personale ashtu dhe sentimentale. Ajo është shumë mjaft aktive në Instagram, ku dhe...

Eros Grezda “hap thesin”! Pasi u nda nga Oriola hidhet në krahët e një tjetër bukurosheje dhe ka dy fjalë të fundit për Marashin

Prej më shumë se një viti Oriola Marashi dhe Eros Grezda kanë “pushtuar” mediat rozë. Lidhja e tyre me ulje dhe ngritje ka mbajtur...

“Frymëzimi yt i përditshëm”, Oriola Marashi pozon me të brendshme dhe i vë “flakën” rrjetit

Oriola Marashi është një ndër vajzat më seksi dhe të komentuara nga mediat shqiptare. Kjo dhe për faktin se modelja di gjithmonë si të...

“Ujku qimen e ndërron, por zakonin se harron”, ndahet Grezda dhe Oriola? Futbolisti lëshon kunjat “në ajër” dhe të gjthë mendojmë se i ka...

Para disa kohësh në mediat rozë lart e poshtë qarkulloi lajmi se Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda i dhanë fund lidhjes së tyre. Atëhere...

Oriola Marashi “djeg” Mykonos-in dhe Instagramin me pozat topless, modelja mbulon gjoksin vetëm me një kapele

E ku është Oriola Marashi nuk ka si të mungojnë as trazirat. Bukuroshja shqiptare ka shkaktuar “tërmet” në Mykonos dhe në “Instagramin” e saj. Me...

Mos mjaftonin temperaturat e larta të verës, motrat Marashi i vënë “flakën” Instagramit

Oriola Marashi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare. Mirëpo, edhe motra e saj, Xhulia qenka një ylli vërtetë. Së fundmi dy motrat...

“O bre zemër ku po shkon?”, Oriola Marashi ndjen “mall” për Eros Grezdën, i dedikon vargjet e këngës: Prapë të du…

Oriola Marashi është përfolur shumë në medie kohët e fundit për shkak të ndarjes nga i dashuri i saj Eros Grezda. Dyshimet për ndarjen...

S’ka shumë që është ndarë nga futbollisti, provokon Oriola Marashi, ekspozon të pasmet dhe ulet në prehërin e Alban Ramosaj (FOTO)

Disa ditë më parë rrjeti filloi të “ziente” për ndarjen e Oriola Marashit nga Eros Grezda. Duke qenë se dyshja nuk e ndiqnin njëri-tjetrin...

Pas ndarjes, Oriola Marashi nuk ia kursen kunjat Eros Grezdës: Ndonjëherë zoti…

Pak ditë më parë rrjeti filloi të “ziente” për ndarjen e Oriola Marashit nga Eros Grezda. Duke qenë se fansave të tyre nuk i...

Na la gojëhapur, Oriola Marashi “duet” me Dua Lipën (Video)

Oriola Marashi është një ndër vajzat më seksi dhe të komentuara nga mediat shqiptare. Kjo dhe për faktin se modelja di gjithmonë si të...

Lajmet e fundit