Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

orikum dukat

Konçesionet për Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren, grupi parlamentar demokrat kallëzim penal në Prokurori

Grupi parlamentar demokrat ka përgatitur një kallëzim penal për konçesionet e rrugëve Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren. Mësohet se deputeti Halit Valteri do të...

Konçesionet Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat, KLSH-ja bëri kërkesë dy ditë para seancës plenare: Mos i votoni! Kanë pasoja negative në buxhet (DETAJE)

Kontrolli i Lartë i Shtetit i kërkoi parlamentit shqiptar të mos miratonin 2 konçesionet e ndërtimit të akseve rrugore Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat. ...

Paralajmërimi i Blushit: Cili është PROJEKTLIGJI TJETËR që ka kthyer Meta

Presidenti Ilir Meta dekretoi sot kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit “Për disa shtesa dhe ndryshime në Kodin Penal”. Por...

Kuvendi miraton koncesionet për rrugët Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat

Janë miratuar në Kuvend koncesionet për ndërtimin e dy akseve rrugore, ai i Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat. Koncesioni për rrugën Milot-Balldren ka...

Lajmet e fundit