Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

origjine greke

Anxhela Peristeri zbulon se është me origjinë greke: Gjyshi im dhe mbiemri janë…

Këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri gjatë një interviste për televizionin grek ‘ERT’ ka folur për këngën e saj ‘Karma’, me të cilën do të përfaqësojë...

Lajmet e fundit