Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

ori nebiaj

Moderatori i njohur surprizon publikun, këndon në trasmetim live për Krishtlindje (VIDEO)

Isli Islami është moderatori që prej vitesh zgjon të gjithë shqiptarët çdo mëngjes. Ai bashkë me Ori Nebiaj janë një dyshe...

‘Don’ fuck them’, ministrja Kumbaro përplaset me Ori Nebiajn: Po më habit me cektësinë…(DEBATI)

Pak ditë më parë ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro çoroditi rrjetin me postimin në Twitter. 'Nëse s'ka libra mos u...

Moderatorja e Top Channel kujton adoleshencën: Mendonin se isha e zënë, nuk më dilte koha …

"Nuk më dilte koha, por çuditërisht, të gjithë mendonin se unë isha e zënë. Kur merrnin vesh se nuk isha e zënë, ishte...

Moderatorja shqiptare i thotë me EMRA, ja të ftuarit që e kanë NGACMUAR

Ajo është ndër moderatoret më simpatike në ekranet shqiptare.  Bëhet fjalë për Ori Nebiaj, e cila mbrëmjen e kaluar ishte e...

Top Channel me risi VERORE, ja kush është prezantuesja e emisionit të ri

Me ardhjen e sezonit të verës edhe Top Channel ka menduar të sjellë si risi një emision i ri që i përshtatet stinës së...

Ish zëdhënësja e PD, tani do ju thotë mirmëngjes çdo ditë në këtë ekran (Foto)

“Mirëmëngjes! (qesh) Tashmë do të themi mirëmëngjes çdo ditë dhe do të jetë shumë bukur besoj me Enon edhe me Islin, që do...


Lajmet e fundit