Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

ori nebiaj

Ori Nebiaj dhe Isli Islami braktisin Top Channel? Zbulohet arsyeja pse nuk u transmetua sot ‘Wake up’

Emisioni i mëngjesit “Wake up” në Top Channel nuk u transmetua si zakonisht ditën e sotme. Një gjë e tillë habiti...

Pse nuk lidhesh me Ori Nebiajn? Isli Islami i përgjigjet ndjekësit

Prej disa kohësh, moderatorët Ori Nebiaj dhe Isli Islami po përfliten në media për një lidhje dashurie mes tyre. Ashtu si...

Përflitet për një lidhje me Isli Islamin, Ori Nebiaj surprizohet në trasmetim direkt (VIDEO)

Moderatorja e 'Wake up' Ori Nebiaj ka qenë në qendër të mediave kohët e fundit, pasi përflitet për një lidhje me kolegun e saj...

Protesta e opozitës, Ori Nebiaj ‘hedh shtizën’ drejt Kryeministrisë

Ka nisur rreth një orë më parë protesta e opozitës përpara Kryeministrisë. Teksa në shesh janë mbledhur mbështetësit e opozitës dhe kanë nisur tashmë...

Olti Curri paralajmëron dy moderatorët me ‘NJOFTIM zyrtar’: Mos guxoni! Do t’ju kushtojë shtrenjt

Blogeri njohur Olti Curri njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Ditën e sotme Olti ka bërë një...

‘Sherr’ në Top Channel, Ori Nebiaj tall Bieta Sulon

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ ishte e ftuar moderatorja Bieta Sulo për të surprizuar bashkëshortin e saj, Alban...

Zbulon të dashurin sekret të moderatores? Meri Shehu-Ori Nebiajt: Kush je ti mi? E kam parë televizionin para teje (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm e ftuar në 'Wake Up' me moderatorët Ori Nebiaj dhe Isli Islamin ka qenë astrologia Meri Shehu. Teksa...

‘Sapo varrosa veten, këtu të bëjnë gjëmën’, Ori Nebiajt i publikojnë regjistrimin e sikletshëm në mes të emisionit

Çdo mëngjes moderatorja Ori Nebiaj zgjon shqiptarët me emisionin ‘Wake up’. Mirëpo ditën e sotme moderatorja është vënë para një momenti...

Moderatorja e njohur flet për të atin e ndjerë: Më ka lënë kaq plot saqë as nuk e mendoj që nuk e kam

Ori Nebiaj është një nga moderatoret më simpatike të televizionit shqiptare. Ajo i zgjon shqiptarët çdo mëngjes me emisionin ‘Wake up’....


Lajmet e fundit