Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

ori nebiaj

Procesi për riorganizimin në strukturat e FRPD, Grupi i Punës për Zgjedhjet tregojnë kriteret që duhen për kandidatët

Grupi i Punës për zgjedhjet në FRPD në një deklaratë për media kanë njoftoi hapjen e fushatës për anëtarësimet e reja në FRPD. Ori Nebiaj...

Zgjedhjet në FRPD, Ori Nebiaj bie dakod me vendimin e Bashës: Duhet të ishin bërë më herët, Këlliçit i ka mbaruar mandati

Ish-kandidatja për deputete në Partinë Demokratike, Ori Nebiaj ka deklaruar sot para gazetarëve se zgjedhjet në Forumin Rinor të Partisë Demokratike duhet të ishin...

“Unë mund të mbaj shumë kunguj në një sqetull”, pasi humbi zgjedhjet Ori Nebiaj zbulon se ku do e shohim këtë sezon

Këtë vit Ori Nebijaj kandidoi si deputete në listat e Partisë Demokratike, por nuk arriti të merte votat e mjaftueshmne personale për të thyer...

Ori Nebijaj shtatzënë? Reagon moderatorja dhe tregon të vërtetën

Gjatë ditëve të fundit Ori Nebiaj u përfol në mediat rozë se është shtatzënë.  E të gjitha këto dyshime filluan për shkak se monderatorja në...

“Paqe” edhe në Shkodër’: Paulin Stërkaj i PS përqëfohet me deputeten e PD gjatë numërimit të votave (Ja sa ka secili prej tyre)

Nuk është rasti i vetëm, por i përsëritur gjatë këtyre zgjedhjeve, ku kundërshtarët politikë bëjnë “paqe” mes tyre pavarësisht ngjysës së bluzës. Gjatë numërimit...

Kryetarja e PS në njësinë 5 përqafon Ori Nebiajn, Majko: Është vajza më e mirë e PD, shpresoj të jetë në parlament, unë vetë...

Vijon numërimi i votave në njësinë nr.5 në Tiranë, ku PS është në avantazh me 18 mandate të blinduara. Duke qenë se ministri Pandeli...

Kandidatja e PD për deputete interviston Edi Ramën, Ori Nebijaj pyet kryeministrin për deklaratën për punëtorët nga Bangladeshi

Kryeministri Edi Rama ka dhënë mëngjesin e sotëm një intervistë online nga Përmeti, ku ndodhet në kuadër të fushatës elektorale, për moderatorët Ori Nebijaj...

Ori Nebiaj i kërkon Bashës të tërhiqet nëse PD humb zgjedhjet e 25 Prillit: Të lutem, jep dorëheqjen

Kandidatja për deputete për Partinë Demokratike, Ori Nebiaj i ka bërë thirrje publike kryedemoratit, Lulzim Basha se nëse nuk fiton zgjedhjet e 25 Prillit...

“Pas propozimit nga Basha, babai i doli mamit në ëndërr” Nebiaj me lot në sy rrëfen momentin prekës: Thuaji Orit që….

Ori Nebija është kandidate për deputete  e Partisë Demokratike  në Tiranë. E ftuar te emisioni “Rudina” Ori ka ndarë me publikun  një moment mjaft...

Rikthehet ‘në skenë’ moderatorja Ori Nebiaj, shfaqet e qeshur dhe me emocione krah Lulzim Bashës për 8 Mars (VIDEO)

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Ori Nebiaj është shfaqur sot krah kreut të PD-së Lulzim Basha, në një drekë që...


Lajmet e fundit