Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
0.5kmh
75 %
Mër
19 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

ori nebiaj

“Uu, dasmë në Maldive këtë vit?!” Ja si përgjigjet Ori Nebiaj

Moderatorja Ori Nebiaj tregohet shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private. E pyetur mbrëmjen e sotme nga binjakët Veshaj në emisionin “Më...

Ish-kandidatja e PD për deputete pjesë e Big Brother Vip2, regjisori i BBV e ZBULON

Një pjesë e suksesit të “ Big Brother Vip” i faturohet dhe regjisorit Eduart Grishaj. Mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “ Wake...

“Si nuk u gjend një burrë për ty”, Ori Nebiaj tregon si u përgjigjet pyetjeve ngacmuese

Ori Nebiaj është një ndër moderatoret më të dashura të ekraneve shqiptare, ku së fundmi moderon dhe “Ëndërrtjerrësit”. Në emisionin e mbrëmshëm gazetarët e terrenit...

Procesi për riorganizimin në strukturat e FRPD, Grupi i Punës për Zgjedhjet tregojnë kriteret që duhen për kandidatët

Grupi i Punës për zgjedhjet në FRPD në një deklaratë për media kanë njoftoi hapjen e fushatës për anëtarësimet e reja në FRPD. Ori Nebiaj...

Zgjedhjet në FRPD, Ori Nebiaj bie dakod me vendimin e Bashës: Duhet të ishin bërë më herët, Këlliçit i ka mbaruar mandati

Ish-kandidatja për deputete në Partinë Demokratike, Ori Nebiaj ka deklaruar sot para gazetarëve se zgjedhjet në Forumin Rinor të Partisë Demokratike duhet të ishin...

“Unë mund të mbaj shumë kunguj në një sqetull”, pasi humbi zgjedhjet Ori Nebiaj zbulon se ku do e shohim këtë sezon

Këtë vit Ori Nebijaj kandidoi si deputete në listat e Partisë Demokratike, por nuk arriti të merte votat e mjaftueshmne personale për të thyer...

Ori Nebijaj shtatzënë? Reagon moderatorja dhe tregon të vërtetën

Gjatë ditëve të fundit Ori Nebiaj u përfol në mediat rozë se është shtatzënë.  E të gjitha këto dyshime filluan për shkak se monderatorja në...

“Paqe” edhe në Shkodër’: Paulin Stërkaj i PS përqëfohet me deputeten e PD gjatë numërimit të votave (Ja sa ka secili prej tyre)

Nuk është rasti i vetëm, por i përsëritur gjatë këtyre zgjedhjeve, ku kundërshtarët politikë bëjnë “paqe” mes tyre pavarësisht ngjysës së bluzës. Gjatë numërimit...

Kryetarja e PS në njësinë 5 përqafon Ori Nebiajn, Majko: Është vajza më e mirë e PD, shpresoj të jetë në parlament, unë vetë...

Vijon numërimi i votave në njësinë nr.5 në Tiranë, ku PS është në avantazh me 18 mandate të blinduara. Duke qenë se ministri Pandeli...

Kandidatja e PD për deputete interviston Edi Ramën, Ori Nebijaj pyet kryeministrin për deklaratën për punëtorët nga Bangladeshi

Kryeministri Edi Rama ka dhënë mëngjesin e sotëm një intervistë online nga Përmeti, ku ndodhet në kuadër të fushatës elektorale, për moderatorët Ori Nebijaj...

Lajmet e fundit