Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Organizuan një festë orgji, humbasin jetën 3 persona

Tragjedi! Organizuan një festë orgji, humbasin jetën 3 persona

Katër studentë nga universiteti i Shkencave në Nigeri ishin pjesë e një orgjie, 3 djem dhe 1 vajzë, në qytetin e Ihiagëa në hotelin...

Lajmet e fundit